17. februārī 16.00 MABOCA galerijā Visuma Centrs 2 tiks atklāta Agneses Čemmes izstāde "Ceru šis epasts jūs atradīs". Izstādē piedalās virkne mākslinieku. Izstādes atklāšanu ieskandinās TV Maskava un Michael Holland muzikālie priekšnesumi.
^^^

17.02. - 27.03.2024
Izstāde “Ceru šis epasts jūs atradīs” (no angļu val. - I hope this email finds you well) ir klasiska rinda, ar ko iesākas oficiāli epasti. Tas ir ievads, kas ziņo par kādu iespēju - atbildi darba pieteikumam vai konkursa rezultātiem, par to, ka ir pienācis jauns rēķins abonementam filmu straumēšanas platformā, vai tomēr rets vēstījums, kas neskar dzīves administratīvo pusi.
Agnese Čemme šajā izstādē turpina pasta telpas tēmu, kas atsaucas uz viņas nesen notikušo izstādi Mailroom, Necessaire space Vīnē, 2023.gada augustā.
Īstas vēstules jau ir retums, bet dažreiz gadās kāds labs epasts, kas dienasgaismu ierauga uz īstas lapas. Dažkārt gaidītās vēstules pazūd ceļā, paciņa pienāk apbružāta, un tad saturs iegūst pavisam citu formu. Citu formu var iegūt arī šodien pārlasīta 7 gadus veca vēstule.
MABOCA galerijas izstādē Agnese izveido 10 pasta kastītes,10 ielūgtiem māksliniekiem. Izejas punkts šim mākslas projektam ir e-pasts, kam izvēlētie mākslinieki var atbildēt ar īstu vai elektronisku sūtījumu uz Visuma centru 2, tā veidojot izstādi, kur mijiedarbojas zīmējums, teksts, skulptūra un neparedzamība.
Tā kā izstādes atklāšana ir februāra vidū, tad tēma ir Valentīna dienas pasts. Tur var būt viss, kas ar to saistās. Mīlestības vēstule citam māksliniekam vai pašam sev. Izgriezums no atmiņu kladītes, sirds formas šokolādes kaste (glezna) utml., viss ko vienmēr gribējies otram uzdāvināt, bet licies pārāk cringe.
Izstādē piedalās: Emīlija Berga, Anna Egle, Beāte Gredzena, Michael Holland, Shady Ladies, Luīze Nežberte, Dāvis Ozols, Luīze Rukšāne, Roberts Svižeņecs & Alise Gaile, Lote Vilma Vītiņa.
MABOCA galerija Visuma Centrs 2
Poruka iela 4, Madona
Darba laiks: P - T. 12-14 Sv. 12-16; T: 22564227
Atbalsta: Valsts kultūrkapitāla fonds
Publicitātes attēli: Aksels Bruks
 
Fotogrāfiju autors: Tv Maskava